



Motorola E13 64GB Dual Sim
$130.00
Disponible
Características:
| Pantalla | 6.5″, 720 x 1600 pixels |
| Procesador | Unisoc T606 1.6GHz |
| Memoria RAM | 2GB |
| Almacenamiento | 64GB |
| Expansión | microSD |
| Cámara | 13 MP |
| Batería | 5000 mAh |
| OS | Android 13 (Go Edition) |
| Perfil | 8.5 mm |
| Peso | 180 g |







