



Motorola G54 5G 256GB Dual Sim
$220.00
Disponible
Características:
| Pantalla | 6.5″, 1080 x 2400 pixels |
| Procesador | Mediatek Dimensity 7020 2.2GHz |
| Memoria RAM | 8GB |
| Almacenamiento | 256GB |
| Expansión | microSD |
| Cámara | Dual, 50MP+2MP |
| Batería | 5000 mAh |
| OS | Android 13 |
| Perfil | 8 mm |
| Peso | 180 g |





