
Samsung Galaxy Z Flip 7 FE 256gb dual sim
$930.00
Disponible
Características:
| Pantalla | 6.9″, 1080 x 2640 pixels |
| Procesador | Exynos 2400 3.2GHz |
| Memoria RAM | 8GB |
| Almacenamiento | 256GB |
| Expansión | sin microSD |
| Cámara | Dual, 50MP+12MP |
| Batería | 4000 mAh |
| OS | Android 16 |
| Perfil | 6.9 mm |
| Peso | 187 g |

























