



Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 512GB Dual Sim
$470.00
Agotado
Características:
| Pantalla | 6.67″, 1220 x 2712 pixels |
| Procesador | Mediatek Dimensity 7200 Ultra 2.8GHz |
| Memoria RAM | 12GB/ |
| Almacenamiento | 512GB |
| Expansión | sin microSD |
| Cámara | Triple, 200MP+8MP+2MP |
| Batería | 5000 mAh |
| OS | Android 13 |
| Perfil | 8.9 mm |
| Peso | 205 g |















